Image

ATAŞEHİR Evden Eve Nakliye

Ataşehirde Ev Telaşı içindeyseniz ve geçmişte çeşitli kalitesiz nakliyeciyle çalışmışsanız sizlere Yepyeni Evden Eve Nakliye sismetini ve bu işi halen kaliteli ve titiz bir şekilde yapan Nakliye Şirketleri var demek istiyoruz.

Emek Taşımacılık

Ev Telaşı içindeyseniz ve geçmişte çeşitli kalitesiz nakliyeciyle çalışmışsanız sizlere bu işi halen kaliteli ve titiz bir şekilde yapan Nakliye Şirketleri var demek istiyoruz. Kurulduğundan bugüne ilk yıllarda Kadıköy ve çevresine hizmet vermekteydi, Daha sonra 20 yıl kadar iş tecrübesi ile beraber bizimle halen referanslı olarak çalışan müşterilerimiz ile birlikte daha da ilerlemekteyiz. Nakliyat firmaları Sektörde rekabet içerisindeyken Emek Taşımacılık İşinde tecrübeli ve kaliteli personelleriyle, Eşyalara olan hassasiyeti sarması ambalajlaması ile sizlere kaliteli iş yapmak adına İstanbul'da lider firmalarda birisidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliye uygun Evden Eve Nakliye hizmetleri bir telefon uzağınızda kalır

Parça Eşya Taşıma

Ataşehirde Ev Taşımak için Çeşitli nakliyeciler arasından sizde güvenilir ve işini titiz kaliteli yapan bir nakliyeci arıyorsanız Emek Taşımacılık firmasıyla iletişme geçebilirsiniz. Evden Eve Nakliye'da Özellikle İstanbulun en önemli firmalarından birisi olmaktan gururlu ayrıca çok mutluyuz

Evinizi taşımak isterseniz bu bundan dolayı buna ihtiyac duyduğumuz zamanlarda sektörde çalışan yüzlerce nakliyeci vardır günümüzde ev taşıma ihtiyaclarını karşılamak kolay hale geldi hiç tanıdığınız olmasa bile Googleden bir tıkla size uygun olan nakliyeciyi bulmak kolay olmuştur ama bunun getirdiği eksi yöneler var peki neler? Korsan Nakliyecilik ve KGM'nin verdiği yük taşıma belgeleri.

Korsan Nakliye

Korsan Nakliye bir başka hırsızlık yöntemidir size güven verir ve karşılıksız fatura ile sizleri kandırabilir veya mağdur edebilir.

Yetkisiz Nakliye

Karayollarının hükmüne göre Yük Taşımacılığı esesları vardır bunlar K3 olarak adlandırdığımız belgedir ayrıca şöförlerinde SRC4 ve Piskoteknik belgelerini bulundurmak zorunludur. Ne bir ofisi ne de kefil göstereceği bir kişi veya işletme yoktur. Dediğimiz Yetkisiz Nakliyede bunlardan hiç birisi olmaz.

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Firmaları

Ataşehir Parça Eşya Taşıma Firmaları Güvenli Taşımacılıkta ilk adım firma temsilcimiz ile müşterimizin telefon ile konuşması anlaşıldığı takdirde Expertiz yapılarak söz verdiğimiz günde kapınızdayız. Expertizde Neler Konuşulur? Eşya için bilgi yani oda sayısı vs. Daha sonra Fiyat, anlaşıldığı takdirde günü ve gerekli işlemler.

Ne Yapıyoruz?

Personellerimiz taşımaya başladığında kendi aralarından gruplara dağılır birinci kişi eşya sarar diğer bir kişi dolap, mobilya ve ünite tipi eşyaları monte için söker geride kalan personellerimiz ise taşıma ve istif işlemlerini başlatır işte bu kadar.

Çalışma Ekibimiz

Çalışma Ekibimiz yıllardır emek veren genç ve dinamik insan gücünden oluşur Ekip, Varolduktan bugüne kadar özenle her eşyayı zarar vermeden taşıma gücünü göstermiş firmamızı sizlere mahçup etmemiştir gelişi güzel eleman seçmeyip seçiçi olup ve en önemlisi insan gücünü bünyemizde kalıcı hale getirmeyi başarmışızdır. Meslek etiğini ve empati anlayışı yüksek olan insanlarımız önce hizmet sonra ücret aklıyla çalışmaya devam etmektedirler.

Ataşehir Depolama

Uygun fiyatlarla birlikte birbirinden çok hizmet çeşidiyle sizlere ulaşmaktayız depolama hizmetleri ile birlikte size Ataşehirde çok yakınız. Eşya Depolamada fiyatlandırmayı Eşya Sayısı ve Süresi üzerinden yapıyoruz.

Ataşehir Ofis Taşıma

İçerenköy Evden Eve Nakliye

Ataşehirin her mahallesine başta İçerenköy ve Küçükbakkalköy olmak üzere Evden Eve Nakliye, Parça Eşya Taşımacılığı, Eşya Depolama yapmaktayız eşyalarınızı kurumsal nakliyat güvencesiyle isteklerinize göre uygun yapmaktayız.

Ataşehirde Ofis Taşıma veyahutta Ataşehir'e Ofisinizi taşımak istiyorsanız Emek Taşımacılık ile iletişime geçebilirsiniz. Ofis Taşıma ile Normal ev taşımacılığı bir sayılmalıdır sadece daha da titiz olunmalıdır eşya ambalajlama genelde sadece masa ve konsol yani hol gibi eşyalara yapılır. Pc monitör ve kasalar ince malzeme ile sarılmaktadır neden kolileme işlemi içine konarak yapılır normal mutfak eşyası kolilemekle aynı değildir ve aynı zamanda balık istifi şeklinde değildir. Aracın Yarısı dolduğu anda kapaklar kapanırsa şaşırmayın çünkü bu tip eşyalar tecrübemizle sabitdir eşya güvenliği için kamyon 2.defa yanaşmak zorunda kalır bunun için herhangibi bir ücret talep etmiyoruz personel ederse doğrudan firma temsilcisini arıyoruz.

Ataşehir parça taşıma ile ilgili makalemizden tatmin olmadıysanız eğer bizime İletişime geçin 05549585533
oda için paketlememiz
kamyonet
esya