Image

ATAŞEHİR PARÇA EŞYA TAŞIMA

Ataşehirde Eşya Taşıma telaşındaysanız ve Profesyonel Nakliye hizmeti aramaktaysanız bizimle iletişme geçebilirisiniz, proffesyonel personel kadrosuyla hizmet vermektedir merkeze 5 km olan Ataşehir, sizlere Evden Eve Nakliyat, Parça Eşya Taşıma, Depolama ve Kaskolu Taşıma işlemlerini sunmaktadır.

Emek Taşımacılık

Kurulduğundan bugüne ilk yıllarda Kadıköy ve çevresine hizmet vermekteydi, Daha sonra 20 yıl kadar iş tecrübesi ile beraber bizimle halen referanslı olarak çalışan müşterilerimiz ile birlikte daha da ilerlemekteyiz. Nakliyat firmaları Sektörde rekabet içerisindeyken Emek Taşımacılık İşinde tecrübeli ve kaliteli personelleriyle, Eşyalara olan hassasiyeti sarması ambalajlaması ile sizlere kaliteli iş yapmak adına İstanbul'da lider firmalarda birisidir.

Parça Eşya Taşıma

Ev Taşıma İçin Hazırlıktaysanız ve İstanbulda güvenilir bir Nakliye Şirketini halen bulamadıysanız Emek Taşımacılık ile bize ulaşabilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere Ataşehir ve çevresinde Evden Eve Nakliyat, Ofis ve büro hizmetleri ve Parça Eşya Taşıma yani Kargo, Parsiyel Eşyalarınız taşımaktayız.

Ataşehir içinde bir veya seçili eşyalarınızı Ataşehir içinden yada İstanbulun çevre illerine, ilçelerine güvenli ve ekonomik olarak ulaştırıyoruz.

Emek Taşımacılık, Nakliye konusunda kusursuz bir hizmet alabilmek için profesyonel bir iş geçmişi ve konusunda uzman olan kadrosu ile birlikte kaliteyi kapınıza getirmektedir.

Profesyonel taşımacılıkta, Ofis büro, Evden Eve Nakliyat, Seçili Eşyalarınız ve istenmeyen eşyalarınızı çözüm getirmekteyiz bunun en önemli özelliği Eşya Depolama Hizmetimizin olmasıdır Eşya Depolaması İstanbul/Ataşehir/Kayışdağı Mahallesinde olmakla beraber ilk 20 gün ücretsiz Depolama sonraki günlerde ise eşya cinsine (miktarına) göre fiyat yapılandırması için sizi bilgi vereceğiz.

Merkezi Olduğumuz Ataşehir de sizlere daha işlerinizi daha hızlı yapmak için buradayız. Nakliye Firmaları bu tür rekabet içerisindeyken Emek Taşımacılık 20 Yıldır Biriktirdiği özveri ile birlikte güven sağlıyor

Ataşehirde sizde işinde ehli ve tecrübeli nakliye firması arıyorsanız Emek Taşımacılık yıllardır biriktirdiği meslek tecrübesiyle sizlerle buluşuyoruz. Sizlere en büyük avantajımız ana 2 merkezden 2.si olmasıdır. Ev Eşyası, Parça Taşıma ve Ofis Taşıma olmak üzere sizlere farklı farklı hizmet vermekteyiz, Eşyalarınız ambalajlama ve paketleme, kurma, sökme ve montalama işlemleri tarafımızca olmakla beraber sorunsuz iş olanağı beraberinde saklıyoruz

İşleyiş Hakkında

Eşya veya Nakliye tipi farketmeksizin firma temsilcimiz çağırıldığı takdirde adresinize keşif ve ön görüşme için gelir, burada temel doğrultu ise bizim size vereceğimiz bilgiler ve tavsiyeler, sizin firma temsilcimize yapacağınız sözlü ikazlarla ile birlikte gün ve tarih belirlenir. Sonra ise belirlendiği günde bizi pencerinizden görebilirsiniz

Yürütme Hakkında

Ataşehir Parça Eşya Taşıma da yürütme ise anlaştığınız takdirde sizlere gün için ayarlanan araç ve personel ayarlanır eşya cinsine ve boyutuna göre malzemeler ve koli adetleri belirlenir ve işlerde bu denli titizlikle başlar. Dolaplalarınız sökülür ustalarımız tarafından diğer personellerimiz ise eşyayı sarmakla meşgül olurlar böylece planlı taşınma ve taşıma işlemleri bitmiş olur.

Ataşehir parça taşıma ile ilgili makalemizden tatmin olmadıysanız eğer bizime İletişime geçin 05549585533
oda için paketlememiz
kamyonet
kamyonet